Vítězství v prázdninové on-line tour 2020

29. 07. 
2020

Naši začínající dětští jezdci se v červenci zúčastnili tzv. zeleného testu v prázdninové on-line tour 2020, kterou pořádá magazín Kůň (http://www.ikun.cz/#!/aktualita?itemId=2198), a vedli si skvěle, protože s nádhernými body opanovali první místa!

V kategorii od sedmi do deseti let získala největší bodové ohodnocení Míšina svěřenkyně, devítiletá Valerie Měchurová s Klausem neboli Dudlíkem (7,4). Druhá skončila svěřenkyně téže trenérky Eliška Klímová, které také vodila Amálčina Dudlíka a získala s ním 7,1 bodu. Třetí místo a 6,3 bodu obdržela Johana Jílková s naší Raechel Sparow a čtvrté místo s šesti body obdržela nejmladší účastnice, teprve sedmiletá Diana Krahulcová s Narcisem. Ta také získala speciální cenu pro nejmladšího účastníka.

Ve starší kategorii od 11 do 14 let vyhrála dvanáctiletá Hana Braunová s Klausem s vysokou známkou 8. Druhé místo patří jedinému muži ve startovním poli Josefu Jílkovi s Raechel Sparow se 7,5 body a bronzovou příčku získala Eliška Redlichová a Gery (5,8 bodu). Všichni účastníci zeleného testu reprezentovali JK Šerm Lochovice. "Je vidět, že tento jezdecký klub se nebojí neobvyklých výzev!" komentoval naše vítězství magazín Kůň.

Zelený test hodnotila Mariana Fráterová - Broucher, trenérka žijící a trénující ve Velké Británii, která vlastní německou licenci cvičitele. Vítězná videa lze najít na youtube kanálu magazínu Kůň (https://www.youtube.com/channel/UCc7tHxN0F4A3LcDxirWOxYw) nebo v naší videogalerii. Všem skvělým soutěžícím gratulujeme.