Novinky a akce

Aktuálně

24. 09. 
2023

Ohlédnutí za létem

Léto skončilo a přišel čas na ohlédnutí, k němuž jsme se v plné sezóně zatím nedostali. Indiánských válek v červenci, pořádaných poprvé v Petrově u Prahy, jsme se tentokrát zúčastnili jako pěší, nicméně v srpnu už Amálka i Míša reprezentovaly v sedlech stáj na tradiční jízdě Poy Expressu, kde udělal dojem nový koník ve stáji Tedy, po Nácíčkovi už druhý hafling, ještě o něco drobnější, ale neméně houževnatý. S jízdou si i přes své mládí (je mu pět) poradil bez problémů. Výběr z jízdy Pony Expressu je v našem fotoalbu, celá galerie je tady: Pony express 17.8.2023 – haldir – album na Rajčeti (idnes.cz)

Tedy se spolu s dnešními veterány stáje Nácíčkem a Dudlíkem zúčastnil i krásné zářijové akce, Táborských setkávání, která mají v tomto městě dlouhou a bohatou tradici. Rovněž snímky z této akce najdete ve fotoalbu, celá galerie je tady: Táborský průvod 16.9.2023 – haldir – album na Rajčeti (idnes.cz)

Poslední zářijový víkend byly v našem dosahu hned dvě slavnosti spojené s vinobraním a zúčastnili jsme se obou. V sobotu i v neděli jsme se na pozvání Jízdy Plzeňského landfrýdu zúčastnili neobyčejně půvabných Renesančních zvířecích hodů na Točníku pana Jana Popela z Lobkowicz, opět v doprovodu Jirky Růžičky, jehož celou galerii najdete tady. Točník 24.9.2023 – haldir – album na Rajčeti (idnes.cz), a současně se na Kočvarech konalo tradiční vinobraní. Vinobraní Kočváry 23.9.2023 – haldir – album na Rajčeti (idnes.cz)

Současně se nám začíná plnit podzimní program. Tak se zase brzy přihlásíme.

 

Starší zprávy

Archiv