Noví koně ve stáji a jedno poděkování

16. 02. 
2019

V lochovické stáji přibyli další dva noví koníci, kobylka Epocha pro naši sportovní naději Šťépu a milý a zvědavý kůň Koheilan Jack (alias Jack Daniels, jak jsme ho rychle překřtili) plemene Shagya Arab. Toho si pořídil náš člen Honza, prý to byla láska na první pohled a všichni se těšíme, až se tahle dvojka jaksepatří sžije a stane se posilou nejen našich akcí.

Moc nás také potěšil milý dopis pana Martina Puše, ředitele Revitalizace Kuks, destinační společnosti barokního areálu Kuks a Braunova Betléma, který nám poděkoval za naši účast v projektu Baroko naoko, jehož jsme se opakovaně účastnili v sedle a barokních uniformách a měli i samostatné vystoupení v rámci celé programové kompozice.

"Přípravě slavností jsme věnovali maximální pozornost a snažili se vytvořit příjemné prostředí, dobré podmínky a návštěvníkům nezapomenutelný program. Jsem přesvědčen o tom, že se nám to společně podařilo. Z ohlasů, které máme, se akce velmi líbila a návštěvníci byli s výběrem účinkujících a jejich výkony nadmíru spokojeni. Za to vám patří poděkování i uznání," napsal vystupujícím pan ředitel. Taková slova potěší i zavazují.