Nové fotogalerie ze tří akcí

15. 11. 
2012

Čas opět uhání o překot, takže souběžně upozorňujeme na tři nové galerie. první z nich se vztahuje k říjnovým závodům vytrvalosti, v nichž svěřenkyně lochovické stáje obsadily medailové pozice. V poslední době těch medailí přibývá a nestíháme obstarávat vyčerpávající podrobnosti. Jde o významný úspěch, a tyto významné úspěchy se potěšitelně množí.

Druhá galerie se vzahuje k sobotní Hubertově jízdě, která se uskutečnila v Lochovicích den před svatým Martinem. Zúčastnilo se jí třináct koní, což je potěšitelné vzhledem k sychravému a mrholivému počasí. Trasa vedla pod vrch Plešivec a v roli jezdce lišky excelovala Marjánka, která byla na Fandovi při závěrečném honu dlouho nedosažitelná. Nakonec však musela před smečkou dvanácti chrtů kapitulovat i ona.

Konečně třetí galerie připomíná přímo den svatého Martina, který berounské děti slavily tak jako každý rok lampionovým průvodem, už podruhé vedoucím na městskou horu. Se soumrakem se pak objevil i sám svatý Martin na koni, aby se podělil s promrzlým žebrákem o svůj plášť a opět zmizel v tajemné noci.

Kromě událostí zachycených ve fotogalerii se leccos odehrálo i ve dvoře lochovického statku, kde přibyl nový kůň a splu s ním i zbrusu nový koňský box. Ale o tom zase někdy příště.

Užijte si zbývající listopadové a pak i adventní dny, během nichž se s námi budete ještě moci setkat při oslavách adventu v Dobřichovicích.