Drezúrní závody v Tlusticích, červenec 2011

28. 07. 
2011

Život se odehrává v cyklech, to platí u koní víc než kde jinde. Není tedy divu, že týden po indiánských válkách přišla další tradiční akce, a sice sobotní drezúrní závody v Tlusticích. Za lochovickou stáj se jich účastnila osvědčená čtveřice koní Dudlík, Fanda, Johnnie a Nácíček a nevyšla z nich s prázdnou.

V šesti drezúrních jízdách s obtížností v rozmezí Z1 až L0 tak lochovická stáj sklidila jedno druhé (Petra Rysová s Nácíčkem v drezúře Z1) a jedno třetí místo (Amálka s Dudlíkem v drezúře L0), ostatní jezdkyně v ostatních jízdách (Blanka v drezúře Z2, Marjánka v drezúrách Z2 a Z3 a ještě jednou Amálka v drezúře Z3) obsadily osmé, šesté, čtvrté a páté místo.

V jízdě zručnosti jsme byli ještě úspěšnější, získali jsme bez výjimky všech pět prvních pozic. Nejúspěšnější, protože první byla Marie Trkošová, které k vítězství dopomohl svým skvělým výkonem Dudlík. Druhá skončila Zuzana Buroňová na Johnniem, třetí Lenka Nejedlá na Nácíčkovi. Čtvrté místo patřilo Katce Týblové, opět s Nácíčkem, páté Denise Lencové s Johnniem. Sedmá byla Barbora Kútová. Tolik zpravodajství za červenec a v srpnu se přihlásíme opět, tentokrát s reportáží z letního vandru. Snad všechno vyjde.